top of page

DevOps w ogniu pytań

czyli Wy pytacie, a my odpowiadamy!

Bezpłatny webinar Q&A

DevOps Q&A.png

Witaj poszukiwaczu wiedzy! Czy jest coś, o co zawsze chciałeś zapytać inżyniera DevOps, ale do tej pory nie miałeś okazji? Nurtują Cię tajniki i niuanse jego pracy? A może chciałbyś zasięgnąć porady dotyczącej tej ścieżki kariery? 

W takim razie nie musisz szukać dłużej - wpadnij na nasz bezpłatny webinar "DevOps w ogniu pytań", który organizujemy w czwartek 8 grudnia o 20:30. Spotkanie będzie miało formę sesji Q&A, podczas której doświadczony DevOps Service Lead odpowie na pytania nadesłane przez uczestników. Całość potrwa 45 minut - bez zbędnego wstępu i niepotrzebnych dodatków. 100% konkretów! 

Planujesz dołączyć do drużyny naszego kursu DevOps Core 2.0? To spotkanie będzie również idealnym momentem, żeby rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące szkolenia!

Swoje pytania zadaj w formularzu zgłoszeniowym lub na kanale #pytania-do-webinaru na pandowym serwerze Discord. Czekamy do 1 grudnia! Następnie przejrzymy i opublikujemy listę tematów, które weźmiemy pod lupę podczas spotkania na żywo.

Odpowiedzi udzielać będzie Krzysztof Stawik - doświadczony DevOps Service Lead, a także jeden z założycieli naszej pandowej akademii!

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  czwartek, 8 grudnia, 20:30 - 21:15

dyskietka.png

Zapisy: bezpłatne - wypełnij formularz rezerwacji miejsca i zadaj nam swoje pytanie! 

Wasze pytania - o tym porozmawiamy:

  1. Jak zostać Junior DevOps Engineer?

  2. AWS kontra Azure – który dostawca chmurowy ma większy potencjał rozwoju? Czy Azure przewyższy w końcu AWS?

  3. Dzień pracy DevOpsa – jak to wygląda w praktyce?

  4. Interpretacja roli DevOpsa przez firmy. O co pytać w procesie rekrutacji, żeby trafić na stanowisko spełniające nasze oczekiwania?

  5. Jakie są czerwone flagi projektu, od którego należy uciekać?

  6. Czy warto skupiać się na pracy w najmodniejszych technologiach?

  7. Jakich słów kluczowych firmy używają w ogłoszeniach o pracę, które łączą tematy sieciowe i DevOps?

Detektyw Panda.png

A na pytania odpowie...

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

DevOps Service Lead, współzałożyciel akademii

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako DevOps Service Lead w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata. 

ZAPISY

Obejrzyj nagranie ze spotkania!

Webinar na żywo już się odbył, jednak nie martw się! Poniżej znajdziesz nagranie ze spotkania, dzięki któremu nadrobisz zaległości!

YouTube.png

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0 poziom srednio zaawansowany.png
bottom of page