DevOps w ogniu pytań

czyli Wy pytacie, a my odpowiadamy!

Bezpłatny webinar | czwartek, 08.12, 20:30

DevOps Q&A.png

Witaj poszukiwaczu wiedzy! Czy jest coś, o co zawsze chciałeś zapytać inżyniera DevOps, ale do tej pory nie miałeś okazji? Nurtują Cię tajniki i niuanse jego pracy? A może chciałbyś zasięgnąć porady dotyczącej tej ścieżki kariery? 

W takim razie nie musisz szukać dłużej - wpadnij na nasz bezpłatny webinar "DevOps w ogniu pytań", który organizujemy w czwartek 8 grudnia o 20:30. Spotkanie będzie miało formę sesji Q&A, podczas której doświadczony DevOps Service Lead odpowie na pytania nadesłane przez uczestników. Całość potrwa 45 minut - bez zbędnego wstępu i niepotrzebnych dodatków. 100% konkretów! 

Planujesz dołączyć do drużyny naszego kursu DevOps Core 2.0? To spotkanie będzie również idealnym momentem, żeby rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące szkolenia!

Swoje pytania zadaj w formularzu zgłoszeniowym lub na kanale #pytania-do-webinaru na pandowym serwerze Discord. Czekamy do 1 grudnia! Następnie przejrzymy i opublikujemy listę tematów, które weźmiemy pod lupę podczas spotkania na żywo.

Odpowiedzi udzielać będzie Krzysztof Stawik - doświadczony DevOps Service Lead, a także jeden z założycieli naszej pandowej akademii!

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  czwartek, 8 grudnia, 20:30 - 21:15

dyskietka.png

Zapisy: bezpłatne - wypełnij formularz rezerwacji miejsca i zadaj nam swoje pytanie! 

Wasze pytania - o tym porozmawiamy:

  1. Jak zostać Junior DevOps Engineer?

  2. AWS kontra Azure – który dostawca chmurowy ma większy potencjał rozwoju? Czy Azure przewyższy w końcu AWS?

  3. Dzień pracy DevOpsa – jak to wygląda w praktyce?

  4. Interpretacja roli DevOpsa przez firmy. O co pytać w procesie rekrutacji, żeby trafić na stanowisko spełniające nasze oczekiwania?

  5. Jakie są czerwone flagi projektu, od którego należy uciekać?

  6. Czy warto skupiać się na pracy w najmodniejszych technologiach?

  7. Jakich słów kluczowych firmy używają w ogłoszeniach o pracę, które łączą tematy sieciowe i DevOps?

Detektyw Panda.png

A na pytania odpowie...

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

DevOps Service Lead, współzałożyciel akademii

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako DevOps Service Lead w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata. 

 
Brzmi ciekawie? Zapisz się i zadaj swoje pytanie!
arrow&v

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0 poziom srednio zaawansowany.png