Czy upskill to overkill? 

Bezpłatny webinar | wtorek, 31 maja 19:30

Część 1: Jestem Adminem. A może... DevOps?

Pandario.png

Jesteś Adminem? Chcesz się rozwijać i zastanawiasz się, co dalej? Czujesz, że na swoim stanowisku osiągnąłeś przysłowiowy "sufit"? Masz wrażenie, że nikt już nie chce zatrudniać Administratorów? A może by tak... DevOps?

No dobra, ale jak właściwie zabrać się za upskill w kierunku roli inżyniera DevOps? Skąd masz wiedzieć, czy Twoja wiedza jest wystarczająca? I co równie ważne... czy w ogóle warto?


Sporo tych pytań, prawda? W takim razie przybywamy z odsieczą - wpadnij na webinar "Czy upskill to overkill?", który organizujemy we wtorek 31 maja o godzinie 19:30!

 

Na pierwszym spotkaniu z cyklu skupimy się na rozwoju z perspektywy Administratora. Na dobry początek przyjrzymy się Twojej roli w kontekście nowoczesnych zespołów IT. Następnie prześwietlimy roadmapę DevOps  - dowiesz się, które umiejętności już posiadasz, a nad którymi trzeba będzie jeszcze przysiąść. Opowiemy też zarówno o Twoich mocnych, jak i potencjalnie słabych stronach, które mogą przeważyć  podczas metamorfozy stanowiska!

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  wtorek, 31 maja, 19:30

panda.png

Jak dołączyć do webinaru? Za pomocą aplikacji Zoom (https://zoom.us/) lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki

marker.png

Forma spotkania: wideokonferencja na platformie Zoom

dyskietka.png

Zapisy: bezpłatne, obowiązuje rezerwacja miejsc

readme.png

Kto poprowadzi webinar?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

Senior DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako Senior DevOps w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się m.in. prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata.

Brzmi ciekawie? Zarezerwuj miejsce na webinar!
arrow&v
Pandario.png
 

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0 poziom srednio zaawansowany.png