top of page

Sprawdź nasze webinarypublikacje

webinar q&A devops w ogniu pytan.png

Webinar Q&A DevOps w ogniu pytań!

Czy jest coś, o co zawsze chciałeś zapytać inżyniera DevOps, ale do tej pory nie miałeś okazji? Nurtują Cię tajniki i niuanse jego pracy? Obejrzyj nagranie z  webinaru Q&A "DevOps w ogniu pytań" i sprawdź, czy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie!

Poradnik przetrwania DevOpsa webinar 3 YT.png

Webinar Efektywna nauka i efektowna prezentacja (Poradnik przetrwania DevOpsa: rozdział 3)

W poprzednich rozdziałach omówiliśmy roadmapę technologii DevOps, dowiedzieliśmy się też jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna od kuchni. Czas przejść od słów do czynów i rozpocząć naukę - ale jak się do tego zabrać najefektywniej? Wybrać bootcamp? A może uczyć się samemu z YouTube? Porównamy różne sposoby zdobywania wiedzy i wspólnie zastanowimy się nad ich wadami i zaletami.

Poradnik przetrwania DevOpsa webinar 2 YT.png

Webinar Stanowisko DevOps od kuchni (Poradnik przetrwania DevOpsa: rozdział 2)

Przeglądasz oferty pracy i zastanawiasz się, kim u licha jest "Junior DevSecOps Developer"? Nie rozumiesz czemu stanowisko juniora wymaga dwóch lat doświadczenia? Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia doświadczony inżynier DevOps i dowiedz się, jak wygląda rekrutacja od kuchni. Czeka na Ciebie samo mięsko, bez zbędnego owijania w bawełnę!

Poradnik przetrwania DevOpsa webinar YT.png

Webinar Roadmapa DevOps (Poradnik przetrwania DevOpsa: rozdział 1)

Zastanawiasz się, co powinien umieć DevOps? Chciałbyś zostać juniorem, ale nie wiesz od czego właściwie zacząć? Czy nasze kursy pokrywają się z mapą? Obejrzyj nagranie z naszego nowego cyklu "Poradnik przetrwania DevOpsa" i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Webinar Transformacja Devops YT.png

Webinar "Transformacja zespołu do metodyki DevOps"

Słyszałeś już o metodykach zwinnych (Agile) oraz DevOps? Świetnie! A czy wiesz co trzeba zrobić, aby przygotować cały zespół do pracy w oparciu o nie? Zapraszamy Cię na "Case Study" rzeczywistego przypadku transformacji zespołu stosującego metodyki kaskadowe wprost do podejścia DevOps, z punktu widzenia menadżera, który tę transformację prowadził!

Podstawy narzędzi DevOps warsztat demo YT.png

Warsztat "Podstawy narzędzi DevOps"

Zastanawiasz się, jak wygląda praca inżyniera DevOps? W jaki sposób zbudować pipeline CI/CD/CD? Wszystkich głodnych wiedzy odsyłamy na nasz kanał YT PandaOps i sprawdzenie playlisty "Warsztat Podstawy Narzędzi DevOps"! Gratka również dla tych, którzy chcą sprawdzić czego uczymy podczas kursu DevOps Core!

Panda na LUZie Machine Learning.jpg

Machine Learning i AI, czyli co i jak? Audycja "Ściśle Mówiąc" Akademickiego Radia LUZ

Panda ponownie przejmuje antenę radia LUZ! Tym razem Jakub Polak oraz Tomasz Drab - nasi specjaliści w tematyce Machine Learningu, wyjaśnili słuchaczom czym jest Uczenie Maszynowe, jak oddziałuje na nasze życie codziennie oraz od czego warto zacząć swoją przygodę z tym przyszłościowym tematem. 

Panda na LUZie.jpg

Wywiad w Magazynie Popołudniowym Akademickiego Radia LUZ

 

Czy fenomen pracy w branży IT to chwilowa moda, czy faktyczne rynkowe zapotrzebowanie? W jakich kierunkach warto się rozwijać? Czy każdy może się przebranżowić? Posłuchajcie, co na ten temat mają do powiedzenia Krzysztof Matuszewski oraz Krzysztof Stawik!

Artykuł - czy nadajesz się do pracy w IT?

Czy nadajesz się do pracy w IT?

Czy branża IT jest dla każdego? Co pomaga, a co może stanowić przeszkodę w drodze do przebranżowienia? Zapewne mieliście już okazję niejednokrotnie zetknąć się z tego typu pytaniami... Sprawdźcie artykuł Ireneusza Strózika - jego opinia na ten temat może Was trochę zaskoczyć! 

Artykuł - wartość junior developera

Naprawdę nikt nie chce junior developerów?

Jak to jest z początkami pracy w IT? Czy firmy mają opory przed zatrudnianiem juniorów? Czym różni się "Junior" od "Ucznia"? 

Sprawdźcie artykuł Ireneusza Strózika, w którym przedstawia swoją opinię na ten temat!

Artykuł - równowaga działań w sieci

Równowaga działań w sieci

 

Czy mały biznes potrzebuje jeszcze strony internetowej w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych?

O równowadze działań w sieci okiem Krzysztofa Stawika - DevOpsa i współzałożyciela Panda Academy!

Artykuł - infomatyk: nowy lekarz w rodzinie

Informatyk - nowy lekarz w rodzinie

Gdyby pod koniec ubiegłego stulecia spytać mamę przeciętnego kilkulatka, kim chciałaby by jej dziecko zostało w przyszłości, wśród kilku najpopularniejszych odpowiedzi z pewnością znalazły by się pozycje: lekarz i prawnik. Dzisiaj na takie samo pytanie wiele spośród mam odpowiedziałoby: informatyk.

bottom of page