top of page

Co mówią nasi absolwenci?

rating.png

Ocena na profilu Google:

Opinie google.png

Ocena na Facebooku:

Opinie Facebook.png

Moje oczekiwanie po kursie było bardzo proste – umieć na tyle wykorzystać zdobytą wiedzę, aby dostać pracę jako DevOps. Tutaj cała ekipa zrealizowała to oczekiwanie w stu procentach! Uzyskałam ogromne wsparcie w trakcie przygotowań do rozmowy, która została mi umożliwiona właśnie przez Panda Academy. Organizacja była tu nieoceniona!

Jeśli chodzi o sam kurs, nie będę jedyną osobą, która powie, że był on bardzo intensywny i wymagał dużego zaangażowania. Osobiście uważam, że jest to zaleta. W okresie tych 4 miesięcy, podczas których realizowany był kurs, zostały omówione wszelkie zagadnienia pod kątem teoretycznym i praktycznym, włączając to zadania do samodzielnego rozwiązania, jak i prace projektowe na zajęciach. Także po zajęciach, była możliwość kontaktu i uzyskania pomocy od całej ekipy, a i odpowiedź była natychmiastowa. Każde zagadnienie było bardzo dokładnie wyjaśniane, a nawet „nie szło się dalej”, do momentu, aż wszystkie wątpliwości nie zostały rozwiane.

Dzięki ekipie trenerskiej oraz reszty drużyny kursantów, którzy tworzyli tak świetną atmosferę, ten kurs to nie tylko zdobywanie kompetencji, ale też świetna zabawa
😊

Diana, kurs DevOps od podstaw

Kurs jest prowadzony przez zaangażowanych i otwartych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie.

Sam plan nie był sztywny, faktyczne uwagi były analizowane oraz wdrażane w życie aby kurs miał swoją ciągłość. Dużo praktycznych zajęć oraz zadań domowych, które można było omówić na zajęciach.

Z perspektywy osoby która pracuje, mogę stwierdzić, że tak długi kurs jest ogromnym wyzwaniem dla kursantów jak i prowadzących. Debiut szkoleniowców w tym obszarze powodował niekiedy niepotrzebne zastoje czy dezorganizację na zajęciach. Dobrze się jednak poznaliśmy w trakcie kursu i jestem pewien, że kolejne edycje będą tylko lepsze. Uczestniczyłem już w bootcampie innej firmy i dopiero w PANDA ACADEMY odczułem, że jako grupa mamy realny wpływ na kierunek i zakres prowadzonych zajęć, za to duży plus.

Igor, kurs DevOps od podstaw

Świetna atmosfera, i ogromne zaangażowanie prowadzących - te dwie cechy zdecydowanie wyróżniają kurs DevOps od Podstaw. Mogę zdecydowanie polecic wszystkim osobom, które szukają pierwszego doświadczenia w świecie IT - kurs obejmował przekrojowo chyba wszystkie tematy z jakimi przyjdzie się Wam spotkać na starcie swojej kariery. Zakres tematów jest obszerny, a wykłady i zajęcia dobrze przygotowane.

Uprzedzam jednak, jesli chodzi o czas trwania kursu - nasza edycja trwała 4 miesiące, dzien w dzień po 4 godziny. Nie ma co ukrywać - bardzo czasochłonne zajęcie i wymaga niestety pewnych poświęceń. Więc decydujcie się na taką formę, tylko jeśli jesteście w 100% pewni, że dacie radę wyjąc sobie te kilka miesięcy życia:)

Ogromny plus dla prowadzących, którzy szybko nawiązali dobre relacje z kursantami i byli bardzo pomocni przez caly czas trwania kursu. PS: I specjalny plus dla wytrwałego i cierpliwego Krzyśka Matuszewskiego za pilnowanie spraw organizacyjnych i opiekę nad kursantami nawet po zakończeniu kursu!
😃

Jędrzej, kurs DevOps od podstaw

Baaardzo polecam! kurs C#/.Net był bardzo dobrze prowadzony, trener był profesjonalny i przygotowany na każde pytanie. Kurs zawierał też elementy Angulara, Git, baz danych, typescript i skupiał się nie tylko na backendzie ale raczej na full stacku. Kuba (trener) to świetny gość z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem!

Michał, kurs C#/.NET poziom średnio zaawansowany

Jestem pod wrażeniem podejścia i merytoryki prowadzących kurs! Duża wiedza wyciągnięta z zajęć. Bardzo podoba mi się zaangażowanie w kurs Krzysztofa. Świadczy o tym załatwienie kontaktu z firmą ML AlphaMoon czy zapewnienie kontaktu z prowadzącymi, nawet po zakończeniu kursu. Kurs godny polecenia!😁

Michał, kurs Machine Learning poziom podstawowy

Doświadczeni i zaangażowani prowadzący posiadający ogromna wiedzę w zakresie IT i nie tylko. Przyjazna atmosfera. Zajęcia dobrze rozplanowane, różne poziomy trudności w zależności od wiedzy kursantów.
Pozdrawiam chłopaków !! #KursMachineLearning

Gracjan, kurs Machine Learning poziom podstawowy

#KursMachineLearning - brałem udział w pierwszej edycji! Kurs bardzo mi się podobał ze względu na pokazanie od razu w praktyce jak działają poszczególne algorytmy. Do tego super doświadczeni prowadzący Kuba i Tomek, którzy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego potrafili przełożyć skomplikowane zagadnienia w łatwą do zrozumienia treść. Kurs przeprowadzony w dobrym tempie, z dużą ilością przykładów! Polecam !!! 👏😀

Maciej, kurs Machine Learning poziom podstawowy

Kurs DevOps od podstaw, druga edycja.
Trenerzy i cała ekipa Pandy, to mega profesjonaliści i dobrzy mentorzy.
Zawsze można było liczyć na wskazówki, lub pomoc. Chociaż stawiali na to by finalnie
każdy z kursantów był jak najbardziej samodzielny.
Plan kursu obejmował sporo zagadnień. Przedstawionych w przystępny sposób.
Zajęcia odbywały się 3 razy w tygodniu, więc spokojnie można było pogodzić je z pracą na pełen etat,
Muszę jednak zauważyć że praktycznie z każdych zajęć było zadanie domowe.
Niektóre dość rozbudowane, i czasochłonne
Żeby wynieść z tego kursu jak najwięcej trzeba się przyłożyć, innymi słowy to nie sielanka.
Szczególnie dla takiego żółtodzioba jakim byłam przed rozpoczęciem kursu.

Muszę zauważyć również że doskonale działa komunikacja - w kwestiach organizacyjnych Krzysiek Matuszewski.
Oraz z trenerami, w razie jakichkolwiek wątpliwości.
Jeśli jeszcze jakiś z kursów "Pandy" mnie zainteresuje nie zawaham się zapisać. :)

Anna, kurs DevOps we współpracy z Atos

Najlepszy kurs na jakim byłem, Pan Irek super tłumaczy. Profesjonalny skład, szybki kontakt.
Nic dodać, nic ująć :) 5/5!! Polecam!!! 
😀

Mateusz, kurs Linux i sieci komputerowe

Brałem udział w Kursach Linux/Sieci i DevOps Core. Oba zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą zgłębić temat też od strony praktycznej. Fachowa kadra trenerska prowadziła zajęcia z wielkim zaangażowaniem i otwartością na kursantów. Swoją fachowością zaszczepiają pasję innym. Keep it going! ;)

Witold, kursy DevOps Core oraz Linux i sieci komputerowe

Bardzo dobrze mi się uczyło podczas szkolenia Linuxa i Devcora. podoba mi się to rozwiązanie z kamerkami co daje w dzisiejszych okolicznościach Covidu namiastkę normalności i normalnej interakcji z ludźmi co też przekłada się na lepsza naukę. Byłam prawie na każdych zajęciach i musiało być coś naprawdę ważnego żebym się spóźniła bo żebym opuściła zajęcia nie brałam tego pod uwagę. Zajęcia były naprawdę dobrze prowadzone, Panowie znają się na swojej pracy i pomagają w nieoczekiwanych problemach które właściwie zawsze się pojawiają. Ale to nawet lepiej bo wtedy więcej można się nauczyć również od siebie nawzajem.

Iwona, kursy DevOps Core oraz Linux i sieci komputerowe

Merytoryczny kurs, ogromna wiedza trenerów i fajna społeczność ludzi z branży IT. Jestem absolwentem i z przyjemnością wracam do nauki dzięki dostępnych materiałom.

Łukasz, kurs DevOps Core

Świetnie przygotowany kurs Core. Pomoc i bardzo dobry kontakt z trenerami oraz założycielami Akademii 🙂 Mocne 5 🙂 Kurs nie opierał się tylko na samej teorii ale było bardzo dużo praktycznych przykładów. 
Polecam
🙂

Szymon, kurs DevOps Core

Kompetencja, doświadczenie i cierpliwość, to są mocne ich strony. Po prosu warto.

Mariusz, kurs DevOps Core

Bardzo dobrze oceniam 2 tygodnie spędzone w ramach kursu Linux i sieci komputerowe. Trenerzy są fachowi i potrafią skutecznie przekazać wiedzę, zajęcia wypełnione wartościowymi treściami, a materiały dostarczone przez Panda Academy wysokiej jakości. Kurs jest prowadzony w nowoczesny sposób, a rozwiązania takie jak wykorzystanie Discorda jako platformy komunikacji między kursantami i trenerami sprawiają, że stajemy się elementem fajnej społeczności! Gorąco polecam! 👍

Maciej, kurs Linux i sieci komputerowe

Polecam serdecznie przygodę z Panda Academy. Kursy przemyślane i z samym "mięchem". Wykładowcy to profesjonaliści z branży, ale przede wszystkim uzdolnieni edukatorzy.

Przemysław, kurs DevOps Core

Profesjonalizm trenerów. Potrafili odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania uczestników. Bardzo wysoki poziom merytoryczny kursu. Polecam każdemu.

Jarosław, kurs DevOps Core

Chłopaki mają dużą wiedzę i fajne podejście do zajęć.

Michał, kurs DevOps Core

Praktyczna, warsztatowa forma kursów z prowadzącymi zajmującymi się danymi zagadnieniami na co dzień. Zajęcia przyjemne, można liczyć na wsparcie na każdym kroku czy to od organizatorów, czy od społeczności :) Dzięki za Wasz czas!

Aleksandra, kurs DevOps Core i Wprowadzenie do Kubernetesa

Świetni trenerzy którzy znają się na rzeczy i potrafią to wiedze przekazać dalej. Naprawdę polecam szczerze !! 

Jakub, kurs DevOps Core

Ostatnio skupiłem się na swojej edukacji.

Zrealizowałem sporo kursów w kierunku DevOpsowym. Oprócz kursów na udemy, zrealizowałem też dwumiesięczny kurs Panda Academy o nazwie DevOps Core 2.0. Przez 2 miesiące poznałem wiele narzędzi w pracy DevOps. Kurs był bardzo intensywny, bo obejmował on aż 75h zajęć z bardzo doświadczonymi trenerami.

Bardzo polecam każdemu Panda Academy zwłaszcza, że to nie jest typowy bootcamp. Tutaj każdy jest ważny i w każdym momencie można liczyć na wsparcie trenerów (bardzo dobra platforma discordowa, gdzie w każdej chwili można zadać jakiekolwiek pytanie i rozwiać wątpliwość), a także świetnego prezesa Pandy Krzysztof Matuszewski, który zawsze służył pomocą i był dostępny jak tylko się dało.

kurs obejmował typowe narzędzia DevOps:
- system kontroli wersji (Git, GitHub)
- Konteneryzacja (Docker, K8S)
- Testowanie Kodu (Testy Jednostkowe Selenium
- Continious Integration, Delivery, Deployment
- Repozytoria Binarne (Artifactory)
- Configurwtion Management (Ansible)
- Praca w chmurze AWS oraz jej automatyzacja
- Monitoring (Prometheus, Grafana, Alertmanager)
- Zbieranie logów (Elasticsearch, Logstash, Kibana)
- Ciągła kontrola jakości kodu (SonarQube)

Dziękuję całej społeczności Panda Academy to był świetny czas, a sam kurs polecam każdemu, gdyż to jest zupełnie coś innego!

Pierwszy krok rozwoju w kierunku pracy devopsa za mną :)

Paweł, kurs DevOps Core

Świetni profesjonaliści w każdym calu. Kursy oraz szkolenia z pod Panda Academy to kawał dużej roboty, zwłaszcza przy ciągłym podnoszeniu swoich kwalifikacji. Dużym atutem rownież jest to iż w materiałach jest sporo praktyki oraz przykładów z życia wziętych, dzięki czemu materiały są jeszcze bardziej atrakcyjne. Polecam serdecznie ;)

Sonizz, kurs DevOps Core

Super kurs - content, trenerzy. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej - gorąco polecam :)

Marek, kurs DevOps Core

Profesjonalne podejście, super kadra trenerska. No i oczywiście mnóstwo wiedzy przedstawionej w przystępnej formie i pomoc w pokonywaniu pojawiających się problemów. Jak najbardziej polecam 😃

Dariusz, kurs DevOps Core

Szybki, merytoryczny kurs.

Sławomir, kurs DevOps Core

Świetnie przeprowadzony kurs przez świetnych trenerów. Przygotowani do każdych zajęć chętnie pomagają i odpowiadają na pytania wykraczające poza ramy zaplanowanych zajęć. Z pewnością będę polecać Panda Academy innym żądnym wiedzy z zakresu DevOps! 😁

Michał, kurs DevOps Core

Świetny kurs devops Core 2.0. Znakomita zabawa, fajny projekt. Polecam z czystym sumieniem :)

Dominik, kurs DevOps Core

Kurs DevOps Core 2.0 jest świetny!
Panda Academy robi kawał dobrej roboty!
Zakres jest aktualny i bardzo rozległy od gita i dockera,
przez ansibla do deploymentu na AWS i Kubernetesa.
Po tym kursie jesteś na bieżąco z aktualnym tech-stackiem.
Prowadzą to rzetelni goście, pracujący na co dzień
z tym narzędziami, także nie można sobie wyobrazić
bardziej kompetentnych nauczycieli! Problemy, które
się pojawiają na zajęciach związane z konfiguracją
środowisk kursantów są rozwiązywane na bieżąco -
nikt nie czuje pozostawiony samemu sobie.
DevOps Core 2.0 ma naprawdę dobry stosunek ceny kursu do wartości.
Polecam Panda Academy i czekam na kurs z czystego AWS-a.
Great work folks! :-)

Arek, kurs DevOps Core

bottom of page