top of page

Poznaj nasz zespół

Panda Academy to akademia szkoleniowa z branży IT, stawiająca na nowoczesne, przyszłościowe technologie. Założona w 2018 roku we Wrocławiu przez grupę przyjaciół i branżowych pasjonatów, aktualnie oferująca kursy zdalne na terenie całej Polski.

Ciekawi Was, kim jesteśmy? Poznajcie drużynę Panda Academy!

beer.png
Krzysztof_M.jpg

Krzysztof Matuszewski
Performance Marketing Specialist, współzałożyciel akademii

  • LinkedIn Ikona społeczna

Współzałożyciel Panda Academy, odpowiedzialny za działania marketingowe, kontakt z klientami oraz sprawy organizacyjne. Specjalista ds. reklamy internetowej Google Ads oraz Facebook. Fan ciężkich brzmień i grafiki komputerowej, w wolnym czasie zgłębia tajniki e-marketingu lub przerzuca ciężary na siłowni.

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik
Senior DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako Senior DevOps w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata.

Irek Strózik 2.jpg

Ireneusz Strózik
Head DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współzałożyciel Panda Academy, a także współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Zawodowo – doświadczony DevOps, a od kilku lat manager teamu DevOpsowego i SRE. Posiada obycie w pełnym spektrum pracy zespołu IT - od rekrutacji kandydatów po tworzenie architektury. Prywatnie futurolog, wielki fan Sci-Fi, miłośnik gier planszowych i komputerowych.

Kuba_P.jpg

Jakub Polak
Software Engineer

Trener z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Kuba jest aktywnym, branżowym praktykiem - aktualnie zajmuje się analityką Big Data, tematyką User Experience oraz wizualizacją danych. Od lat związany z Web Developmentem.

Tomasz Drab.jpg

Tomasz Drab
Doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego, Programista Python

Programista z wieloletnim doświadczeniem. Doktorant na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie bierze udział w badaniach związanych z programowaniem funkcyjnym i rachunkiem lambda. Od dawna zainteresowany metodami przekazywania wiedzy ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów ścisłych.

Hubert Stasiuk.png

Hubert Stasiuk
Software Engineering Team Lead

Trener programowania z wieloletnim doświadczeniem w branży. Certyfikowany programista Oracle z Java 11 oraz MongoDB. Specjalizuje się w budowaniu oraz rozwoju warstw backendowych w systemach webowych. Związany z obszarami bankowości inwestycyjnej oraz
e-Commerce. W wolnych chwilach miłośnik sportowego trybu życia.

Kamil Gola.png

Kamil Gola
Scrum Master

"Scrum jest moją pasją - teoria działa dobrze gdy prawidłowo jej używamy. Mindset Agile w organizacji i moje talenty Gallup: Empatia, Bliskość, Odpowiedzialność, Indywidualizacja i Pomysłowość są fundamentami, na których opieram swoją pracę." Kamil jest skoncentrowany na ludziach, relacjach, podnoszeniu efektywności z zachowaniem wysokiej jakości, treningom indywidualnym i współpracy z zespołami deweloperskimi oraz szerokim spektrum ról w organizacji. Posiadacz certyfikatu PSM I.

Witold Sławko.png

Witold Sławko
DevOps Engineer

Trener z certyfikatami "AWS Architect Associate" oraz "HashiCorp Terraform Associate". Projektuje i implementuje rozwiązania w chmurze AWS w oparciu o praktyki IaC (Terraform). Wcześniej naukowiec, zajmujący się obrazowaniem rezonansu magnetycznego mózgu. Obecnie Inżynier DevOps, skupiający się na rozwoju dobrych praktyk CI/CD. Zagorzały Linuxowiec i miłośnik Open Source. Wszystko zrobi nie wychodząc z terminala. W wolnych chwilach majsterkuje przy Raspberry Pi.

Mateusz Wocka.jpg

Mateusz Wocka
DevOps Engineer

Inżynier DevOps, na co dzień wspierający projekty oparte na metodykach DevOps implementując oraz projektując najlepsze rozwiązania w zakresie CI/CD, kontenerów, IaC oraz chmur obliczeniowych. Interesuje się cyberbezpieczeństwem, sieciami oraz rozwiązaniami firmy RedHat. Wielki fan książek "Projekt Feniks" oraz "Projekt Jednorożec" autorstwa Kima Gene.

bottom of page