top of page

Sprawdź nasze warsztaty demo!

laboratorium devops - IaC w 3 odsłonach.png

Laboratorium DevOps. "Infrastructure as Code" w 3 odsłonach!

Czas na kolejny warsztat z cyklu! Tym razem skupimy się na porównaniu trzech kluczowych narzędzi do zarządzania infrastrukturą w chmurze: Ansible, Terraform i CloudFormation. Całość kodu pomoże wygenerować nam ChatGPT-4! Przejdziemy przez proces tworzenia instancji EC2 oraz klastra ECS z pojedynczym zadaniem uruchamiającym kontener.

YouTube.png
laboratorium devops - webinar.png

Laboratorium DevOps. Wdrożenie aplikacji w GitOps: ArgoCD + Kubernetes

Interesują Cię aktualne trendy świata IT? Zapewne nie obce są Ci hasła takie jak "DevOps", "automatyzacja" czy "budowa i wdrożenie oprogramowania". A może nawet doszły Cię słuchy o metodologii GitOps? Nie? Nic nie szkodzi - wpadnij na bezpłatny warsztat demonstracyjny "Laboratorium DevOps". Zobaczysz na własne oczy, jak wygląda praktyczne wdrożenie GitOps przy użyciu ArgoCD i Kubernetesa!

YouTube.png
laboratorium devops - warszat aws.png

Laboratorium DevOps. Wdrożenie aplikacji w chmurze: AWS, Terraform, Ansible

Podczas drugiego warsztatu z serii daniem głównym będzie tematyka chmurowa. Wpadnij na spotkanie i przekonaj się, jak wygląda automatyczne tworzenie środowiska oraz wdrożenie aplikacji w chmurze! Dowiedz się, czym jest koncepcja infrastruktury jako kodu.

YouTube.png
laboratorium devops - kubernetes.png

Laboratorium DevOps. Operacja na Kubernetesie!

Tym razem poeksperymentujemy z Kubernetesem i jego control plane. Przeprowadzimy serię kontrolowanych awarii na elementach sterujących klastrem i zobaczymy, jak zareaguje na to nasz pacjent! Całość operacji przeprowadzimy na lokalnej maszynie wirtualnej z Minikube.

YouTube.png
bottom of page