Laboratorium DevOps

Wdrożenie aplikacji w GitOps: ArgoCD + Kubernetes

laboratorium devops warsztat klony.png
laboratorium devops warsztat.png

Bezpłatny warsztat demo | wtorek, 16.08, 20:00

Czołem! Skoro trafiłeś na tę stronę to zgadujemy, że interesują Cię aktualne trendy świata IT. Zapewne nie obce są Ci hasła takie jak "DevOps", "automatyzacja" czy "budowa i wdrożenie oprogramowania". A może nawet doszły Cię słuchy o metodologii GitOps ? Nie? Nic nie szkodzi - wpadnij na bezpłatny warsztat demonstracyjny "Laboratorium DevOps". Zobaczysz na własne oczy, jak wygląda praktyczne wdrożenie GitOps przy użyciu ArgoCD i Kubernetesa!

Przygotowaliśmy same konkrety - rzuć okiem na agendę:

  • dowiesz się, czym jest koncepcja GitOps i dlaczego staje się tak ważnym elementem świata DevOps

  • zobaczysz jak powstaje funkcjonalny projekt automatycznego wdrożenia aplikacji na bazie ArgoCD i Kubernetesa

  • poznasz w praktyce narzędzia pracy inżyniera DevOps wykorzystywane w łańcuchu ciągłego wdrożenia aplikacji (Continuous Deployment pipeline): Docker, Jenkins, SonarQube, Pytest, Artifactory, Git, Kubernetes, ArgoCD

BONUS: Na zakończenie warsztatu otrzymasz od nas na maila dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

hakerman 2.png

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  wtorek, 16 sierpnia, 20:00 - 21:30 (+ sesja Q&A)

dyskietka.png

Zapisy: wypełnij formularz rezerwacji miejsca, a otrzymasz link do udziału oraz dostęp do dema po zakończeniu warsztatu!

readme.png

Kto poprowadzi warsztat?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

Senior DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako Senior DevOps w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata.

Brzmi ciekawie? Zarezerwuj miejsce na warsztat!
arrow&v
 

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0.png