top of page

Laboratorium DevOps

Wdrożenie aplikacji w GitOps: ArgoCD + Kubernetes

laboratorium devops warsztat klony.png
laboratorium devops warsztat.png

Bezpłatny warsztat demo

Czołem! Skoro trafiłeś na tę stronę to zgadujemy, że interesują Cię aktualne trendy świata IT. Zapewne nie obce są Ci hasła takie jak "DevOps", "automatyzacja" czy "budowa i wdrożenie oprogramowania". A może nawet doszły Cię słuchy o metodologii GitOps ? Nie? Nic nie szkodzi - wpadnij na bezpłatny warsztat demonstracyjny "Laboratorium DevOps". Zobaczysz na własne oczy, jak wygląda praktyczne wdrożenie GitOps przy użyciu ArgoCD i Kubernetesa!

Przygotowaliśmy same konkrety - rzuć okiem na agendę:

  • dowiesz się, czym jest koncepcja GitOps i dlaczego staje się tak ważnym elementem świata DevOps

  • zobaczysz jak powstaje funkcjonalny projekt automatycznego wdrożenia aplikacji na bazie ArgoCD i Kubernetesa

  • poznasz w praktyce narzędzia pracy inżyniera DevOps wykorzystywane w łańcuchu ciągłego wdrożenia aplikacji (Continuous Deployment pipeline): Docker, Jenkins, SonarQube, Pytest, Artifactory, Git, Kubernetes, ArgoCD

BONUS: Na zakończenie warsztatu otrzymasz od nas na maila dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

hakerman 2.png

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  wtorek, 16 sierpnia, 20:00 - 21:30 (+ sesja Q&A)

dyskietka.png

Zapisy: wypełnij formularz rezerwacji miejsca, a otrzymasz link do udziału oraz dostęp do dema po zakończeniu warsztatu!

readme.png

Kto poprowadzi warsztat?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

Senior DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako Senior DevOps w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata.

ZAPISY WARSZTAT

Obejrzyj nagranie i pobierz materiały!

Warsztat na żywo już się odbył, jednak nie martw się! Poniżej znajdziesz nagranie oraz dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

YouTube.png
dyskietka.png

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0.png
bottom of page