top of page

Laboratorium DevOps

"Infrastructure as Code" w 3 odsłonach!

Bezpłatny warsztat demo

Laboratorium DevOps chat GPT.png

Dołącz do nas na bezpłatnym warsztacie z serii "Laboratorium DevOps"! Tym razem skupimy się na porównaniu trzech kluczowych narzędzi do zarządzania infrastrukturą w chmurze: Ansible, Terraform i CloudFormation. Całość kodu pomoże wygenerować nam ChatGPT-4Przejdziemy przez proces tworzenia instancji EC2 oraz klastra ECS z pojedynczym zadaniem uruchamiającym kontener.

Stawiasz pierwsze kroki na ścieżce inżyniera DevOps? Świetnie, nasz warsztat pomoże Ci wybrać odpowiednie narzędzie dla Twoich potrzeb!

Agenda warsztatu:

  • Krótkie omówienie Ansible, Terraform i CloudFormation

  • Generowanie kodu za pomocą ChatGPT-4

  • Praktyczne ćwiczenia z tworzenia instancji EC2 za pomocą każdego z narzędzi

  • Analiza różnic, zalet i wad każdego z narzędzi

Nawet jeśli brzmi to dla Ciebie dość enigmatycznie - wpadnij, wszystko wyjaśnimy krok po kroku! 

BONUS: Na zakończenie warsztatu otrzymasz od nas na maila dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

hakerman 2.png

Szczegóły:

kalendarz.png

Termin spotkania:  środa, 12 kwietnia, 19:30 - 21:00 (+ sesja Q&A)

dyskietka.png

Zapisy: wypełnij formularz rezerwacji miejsca, a otrzymasz link do udziału oraz dostęp do dema po zakończeniu warsztatu!

readme.png

Kto poprowadzi warsztat?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

DevOps Service Lead, współzałożyciel akademii

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako DevOps Service Lead w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata. 

ZAPISY WARSZTAT

Obejrzyj nagranie i pobierz materiały!

Warsztat na żywo już się odbył, jednak nie martw się! Poniżej znajdziesz nagranie oraz dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

YouTube.png
dyskietka.png

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0.png
bottom of page