top of page

Roadmapa DevOps krok po kroku!

Poradnik przetrwania DevOpsa

Bezpłatny webinar + sesja Q&A

roadmapa devops.png

czwartek 20.06, 19:00

terminy kursu DevOps
prowadzący szkolenie

Zastanawiasz się, jakie narzędzia i technologie powinien opanować inżynier DevOps? Chciałbyś pchnąć swoją karierę w kierunku tej roli, ale nie wiesz, od czego właściwie zacząć? Jakie tematy są absolutnym "must have", bez których dalszy rozwój może okazać się niemożliwy (a przynajmniej mocno utrudniony)?

20 czerwca o 19:00 dołącz do nas podczas bezpłatnego webinaru na żywo, podczas którego weźmiemy pod lupę aktualną roadmapę technologii DevOps. Analiza zostanie przeprowadzona krok po kroku przez doświadczonego inżyniera DevOps, który oprócz potężnych pokładów wiedzy technicznej, posiada również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji!

Jeśli planujesz wgryźć się w tematykę DevOps - będzie to idealna okazja na poznanie kluczowych narzędzi i technologii. A jeżeli roadmapa nie jest Ci obca i masz swoje przemyślenia z nią związane - sesja Q&A na zakończenie spotkania będzie świetnym miejscem na wymianę poglądów!

BONUS: Na zakończenie webinaru otrzymasz maila zawierającego tytułową roadmapę w specjalnej wersji - z oznaczeniem pokrycia zawartych w niej zagadnień przez kursy dostępne w naszej akademii!

list.png

Szczegóły:

kalendarz.png

Termin spotkania:  czwartek, 20 czerwca, 19:00 - 20:00 (+ sesja Q&A)

dyskietka.png

Zapisy: wypełnij formularz rezerwacji miejsca, a otrzymasz link do udziału w spotkaniu

readme.png

Kto poprowadzi spotkanie?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

DevOps Service Lead, współzałożyciel akademii

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako DevOps Service Lead w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata. 

ZAPISY WARSZTAT

Obejrzyj nagranie z webinaru!

Webinar na żywo już się odbył, jednak nie martw się! Poniżej znajdziesz nagranie ze spotkania:

YouTube.png

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0.png
bottom of page