top of page

Laboratorium DevOps

Wdrożenie aplikacji w chmurze: AWS, Terraform, Ansible

Bezpłatny warsztat demo

AWS.png
Kratos.png

Czołem! Skoro trafiłeś na tę stronę to zgadujemy, że interesują Cię aktualne trendy świata IT. Zapewne nie obce są Ci hasła takie jak "DevOps", "chmura" czy "infrastruktura jako kod". Trafiliśmy? W takim razie 29.08 wpadnij na bezpłatny warsztat demo z serii "Laboratorium DevOps" i przekonaj się, jak wygląda automatyczne tworzenie środowiska oraz wdrożenie aplikacji w chmurze!

Przygotowaliśmy same konkrety - rzuć okiem na agendę:

  • dowiesz się, czym jest koncepcja infrastruktury jako kodu i dlaczego jest tak ważnym elementem świata DevOps

  • utworzymy środowisko w architekturze wysokiej dostępności (high availability) w chmurze AWS przy użyciu Terraforma a następnie wdrożymy aplikację za pomocą Ansible

  • zobaczysz jak powstaje funkcjonalny projekt automatycznego wdrożenia aplikacji w chmurze AWS

  • poznasz w praktyce narzędzia pracy inżyniera DevOps wykorzystywane w łańcuchu ciągłego dostarczenia i wdrożenia aplikacji (Continuous Delivery/Deployment): Docker, Jenkins, SonarQube, Git, AWS, Ansible, Terraform

Nawet jeśli powyższe terminy brzmią dla Ciebie dość enigmatycznie - wpadnij, wszystko wyjaśnimy krok po kroku! 

BONUS: Na zakończenie warsztatu otrzymasz od nas na maila dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

hakerman 2.png

Szczegóły:

klepsydra2.png

Termin spotkania:  poniedziałek, 29 sierpnia, 20:00 - 21:30 (+ sesja Q&A)

dyskietka.png

Zapisy: wypełnij formularz rezerwacji miejsca, a otrzymasz link do udziału oraz dostęp do dema po zakończeniu warsztatu!

readme.png

Kto poprowadzi warsztat?

Krzysztof_S.jpg

Krzysztof Stawik

Senior DevOps, współzałożyciel Panda Academy

Współtwórca i prowadzący kursów o tematyce DevOps. Przed dekadą porzucił zawód akustyka aby zgłębiać tajniki wiedzy IT. Zawodowo realizuje się na dwóch frontach: oprócz Pandy pracuje jako Senior DevOps w dużej, międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje się prowadzeniem drużyny DevOpsów w pełnym spektrum - od architektury rozwiązań do kompletowania zespołu.  Pełnoetatowy tata.

ZAPISY WARSZTAT

Obejrzyj nagranie i pobierz materiały!

Warsztat na żywo już się odbył, jednak nie martw się! Poniżej znajdziesz nagranie oraz dostęp do dema z laboratorium, dzięki któremu odtworzysz całość krok po kroku z użyciem maszyn wirtualnych!

YouTube.png
dyskietka.png

Poprzedni warsztat z serii:

laboratorium devops - webinar.png

Sprawdź powiązane kursy!

Kurs DevOps Core 2.0.png
bottom of page